Beton-sleufpaal Zaan 10x10x275 antraciet Vlakke kop eind

Dit artikel kan op dit moment niet worden besteld. Neem contact op voor de mogelijkheden.

Op de website tonen wij de adviesprijzen van de fabrikant, maar vaak kunnen wij een scherpere prijs bieden.

Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontvang binnen 1 werkdag een persoonlijk voorstel met de beste prijs voor jouw situatie.

Specificaties

Artikelnummer 49441
Collectie Hout
Merk TuinVisie B.V. (Cred)
Stuks per eenheid (st) 1.00

Product omschrijving

Deze Antraciet betonnen sleuf Eindpaal 10x10x275cm met een sponning van 30mm breed over een lengte van 173cm is onderdeel van het Zaan concept. In de sponning kunnen speciale houten stapelprofielen geplaatst worden. Onder de sponning van 173 cm zit een bredere sleuf van 45mm breed en 260mm hoog waarin een speciale gladde onderplaat kan worden geplaatst van 24cm hoog en 180cm breed. Deze onderplaat van 180cm breed dient te worden gebruikt in combinatie met de 180cm lange stapelprofielen welke in diverse houtsoorten beschikbaar zijn.
4.6 / 5

Waarom kiezen voor Timmerman?

  • 5.000 m² showterrein & showroom
  • Alles voor de tuin onder één dak
  • Zie en beleef materialen in het groot
  • Persoonlijk en eerlijk advies
  • Snelle levering uit voorraad

Dit product is te bekijken in de showtuin

Woldweg 2, Ruinerwold

Plan je showtuinbezoek

Kom langs. Vergelijk. Kies met vertrouwen.

Online oriënteer je. In Ruinerwold maak je de juiste keuze.

Bezoek onze showtuinen, het uitgebreide showterrein, de overdekte showrooms en onze sfeervolle winkel. Vergelijk sierbestrating, tuintegels, keramische tegels, stapelblokken, tuinmeubelen en accessoires in het echt. Voel de materialen, bekijk kleuren en formaten naast elkaar en ontdek wat het beste past bij jouw woning, tuin en budget.

Onze adviseurs nemen graag de tijd om met je mee te denken. Persoonlijk, eerlijk en vrijblijvend.

Adres: Woldweg 2, Ruinerwold

Plan je bezoek Bel ons direct